Jdi na obsah Jdi na menu
 


Já a moje děti

13. 7. 2011

 Abych se veřejně přiznala, mám tři sladké andílky, tak sladké že se mi z nich občas zvedá žaludek, jsou strašně hodní když spí a apokaliptické vteřiny před katastrofou prožívám od chvilky když mě ráno budí.

Tak zhruba nastíním takové jedno ráno, budí mě moji drahoušci zhruba kolem 6, kdy odmítám vstávat a s rčením zalezte do těch postelí jinak bude zle, znova usínám spánkem spravedlivých, po prodlevě asi 30 minut se ozívá huronský řev, protže se porvali, načež tedy vyletím z postele a letím je roztrhnou a udělat pořádek, a odcházím pak zpět do postele se slovy ještě jednou sem budu muset vletět a nezachrání vás ani svěcená voda a ulehám v dobré víře, že bude klid min do 8 kdy vstanu a udělám jim snídani.

No dobře, zase jsem se mílila a oni po 30 minutách jsou zase v sobě, kdy jeden druhého kousl nebo se porvali o jednoho plyšového psa,plyšáků máme jinak asi tak tunu.

Nečež rezignuji a vstávám se slovy až si uklidíte, přijděte se nasnídat,s tím že mám minimálně půl hodiny než si ustelou,proběhne ranní hygiena a oblečou se.Po 10 min přichází první vlaštovka, že už si ty zuby vyčistila, a ustlala si postel. Znaleckým okem návrháře oblečení si ho prohlídnu od hlavy až k patě a zjistím že: jeho spodní prádlo je otočené naopak, ze tam kde ma byt předek je zadek, tričko kdyby mělo 3 strany tak je má oblečené na té třetí straně a o kalhotách ani nemluvě, s těžkou rezignací klekám před jeho veličenostvo a znova ho oblékám, s představou že jsem si těď chtěla přečíst noviny a dát jedno malé kafe.

No nic, načež tedy dojde zbytek, a to už se ale neptám jestli mají uklizeno, a začnu jim servírovat snídani, a do toho příjde fáze číslo dvě: zase se rvou o místo u stolu.Abych to upřesnila, nikdo z nich u jídla nestojí, každý má svoji židly, talířek a prostírání ale všichni si myslí, že soupeřovo místo je lepší a tak soutěží kdo bude na tom místě první.Načež ale mám již orosené čelo, nervy k prasknutí a tiše skřípu zuby a s ledově klidným pohledem je smíkám na jejich místa.

No a pak vstávejte s úsměvem, když víte co vás čeka :))

 

Zdar a sílu pro lepší zítřky.

 

Vaše GG

images.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář